Skoro chcesz podkręcić swoje webinary, to sugeruję dobrać jeszcze nasze szkolenie "6 filarów skutecznych webinarów". Zwłaszcza że jest ku temu doskonała okazja.

Organizujesz webinary, ale męczy Cię proces ich przygotowania? Masz wrażenie, że coś ciągle idzie nie tak,​ bo mniej osób się zapisuje, jeszcze mniej przychodzi na żywo, a gdy już się pojawiają,​ to wychodzą jak tylko zaczynasz mówić​ o swojej ofercie?

Myślisz, że jedyna droga do podwojenia sprzedaży, to podwojenie ilości osób zapisanych?

Otóż błąd!

Jest inna, znacznie łatwiejsza droga.

Co ciekawe – nie wymaga ona dodatkowego budżetu. Tak - możesz na swoją stronę rejestracyjną sprowadzić dokładnie tyle samo osób co poprzednio​ ale osiągnąć dwukrotnie lepszy wynik.

Jak? 


Powodzenie webinaru zależy od 6 obszarów: wystarczy, że poprawisz każdy z tych parametrów o 15% (to nie jest takie trudne, zobaczysz), a ostatecznie Twój wynik będzie DWUKROTNIE LEPSZY.


Jakie to filary?

FILAR 1 - PROMOCJA — Jak reklamować webinary, aby przyciągać właściwe osoby? Odkryjesz, co o tym decyduje i jakie metody promocji sprawdzają się najlepiej!


FILAR 2 - ZAPISY - Jak podnieść skuteczność strony zapisu na webinar (landing page)? Poznasz 3 najważniejsze powody słabej konwersji i dowiesz się, jak to zmienić.


FILAR 3 - POTWIERDZENIE - Zapisują się, a nie potwierdzają double opt-in? Pokażę Ci, jakie elementy muszą znaleźć się na stronie "dziękuję", aby ponad 80% osób weszło na swoją skrzynkę e-mail i kliknęło magiczne "potwierdzam".


FILAR 4 - FREKWENCJA - Jak sprawić, aby osoby zapisujące się na webinar pojawiały się na żywo? Zdradzę Ci 3 techniki, aby Twoja wirtualna sala była wypełniona po brzegi!


FILAR 5 - OFERTA - Co zrobić, aby ludzie tłumnie nie opuszczali pokoju webinarowego, kiedy przechodzisz do sekwencji sprzedażowej? Odkryjesz najważniejszy powód takiego zachowania i dowiesz się jak temu zapobiec.


FILAR 6 - SPRZEDAŻ - Dlaczego ludzie oglądają webinar i nie kupują? Pokażę Ci 5 łatwych i szybkich do wdrożenia elementów, aby bardziej motywować ludzi do zakupów na żywo!

Każdy z tych filarów omawiam w nagraniu i daję praktyczne wskazówki na jego poprawę. 

Nie wiem w jakiej cenie są Twoje produkty, ale założę się, że wystarczy JEDNA SZTUKA więcej, żeby inwestycja w to mini-szkolenie się opłaciła. Mam rację? No wiem, że mam :D

Oto co dokładnie dostaniesz:

➡ Nagranie video - zamieszczone na platformie

➡ Wersja mp3 - możesz słuchać online, lub pobrać na własne urządzenie

➡ Mapa myśli -  na podstawie której naszykowane było to szkolenie 

➡ Checklista - dzięki niej szybko i bezbłędnie zastosujesz wskazówki z tego nagrania podczas swoich webinarów

"Bartek, a czym różni się to nagranie od "Webinarowego Multitoola"? Czy to jest coś całkowicie innego?

Już tłumaczę!

To, co jest w nagraniu webinaru "6 filarów" zazębia się po części z tym co jest w Multitoolu, z tym że w Multitoolu jest to ujęte "narzędziowo" - projekty, checklisty, mindmapa itp.


Jeśli chcesz poprawić webinary (albo dopiero z nimi zaczynasz), to polecam zacząć od "6 filarów", bo ilość punktów i tasków z Multitoola mogą przytłoczyć.

Tu jest po 5- 7 wskazówek na każdy filar. Zatem pierwsze dokręcanie śrubek w webinrach lepiej zrobić przy użyciu tego, co mamy w "6 filarach", a potem przy kolejnych webinarach cały na biało wjeżdża "Webinarowy Multitool".

Taka też była kolejność promocji - robiliśmy webinar "6 filarów skutecznych webinarów" na otwarcie sprzedaży, aby osoby, które nie zdecydowały się na zakup Multitoola i tak miały szansę podkręcić swoje webinary.

Wiele osób obecnych na tym szkoleniu na żywo doceniło wartość tych wskazówek, szybko zyskali poprawę wyników i wrócili po Multitoola :)

Podsumowując - oba te produkty są komplementarne i cudownie się uzupełniają.


Oto opinie osób, które były z nami na żywo podczas nagrywania:

Ten produkt jest dostępny w naszym sklepie w cenie 97 zł, jednak tylko w tym pakiecie możesz go mieć jedynie za:

97 zł

60 zł

Okej, biorę ten pakiet, bo wiem, że ta
inwestycja zwróci się błyskawicznie! >>
Okej, biorę ten pakiet, bo wiem, że ta
inwestycja zwróci się błyskawicznie! >>

© 2023 Liczy Się Wynik | Polityka prywatności